Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

BMS

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

 

Для керування та моніторингу акумуляторних батарей (АКБ) використовуються спеціальні контролери — Battery Management System (BMS). Вони забезпечують ефективне та безпечне функціонування батарей. Основною функцією таких контролерів є керування системою на основі заряду або розряду акумуляторів.

Правильно підібрані плати BMS забезпечують оптимальний стан кожного елемента акумулятора. Вони можуть запобігати перезаряду або глибокому розряду батареї, а також визначати та попереджати про перегрів або коротке замикання.

Якщо вам потрібні BMS-плати захисту для акумуляторних збірок, замовляйте їх в Off-Grid Powerhouse. У каталозі нашої компанії ви знайдете безліч пристроїв цього типу, які розрізняються за схемою підключення АКБ, робочими струмами, а також іншими параметрами.

Різновиди БМС-контролерів

Будь-яка плата BMS відіграє важливу роль у забезпеченні безпеки, тривалому терміні роботи та оптимальній продуктивності АКБ. Вони запобігають пошкодженням батарей, сприяють рівномірному використанню енергії в елементах акумуляторів і позитивно впливають на ефективність всієї системи.

Однак плата BMS може відрізнятися за функціональністю залежно від свого типу. Існують такі контролери:

 • Симетричний. У цих плат BMS передбачено лише один роз'єм як для заряду, так і розряду. Вони призначені для моніторингу, а також здійснення контролю заряду в кожному окремому елементі.
 • Несиметричні. Мають окремі роз'єми для заряду та розряду. У сучасних збірках використовуються все рідше.

Основні функціональні можливості БМС-контролера

Неправильний заряд є однією з найпоширеніших причин виходу батареї з ладу. Однак завдяки платі захисту можна запобігти несправності акумулятора, оскільки вона контролює ступінь заряду та забезпечує безпечну експлуатацію пристрою.

Правильно підібраний BMS-контролер для LiFePO4 надійно захищає акумуляторні батареї від багатьох негативних факторів. Наприклад, коротке замикання, перегрів, перевищення напруги на будь-якому елементі, критично низька напруга на елементах тощо.

Додатковою важливою функцією BMS-контролера є балансування. Завдяки її наявності напруга та заряд кожного елемента буде підтримуватись на однаковому рівні. Завдяки цьому забезпечується правильна та справна робота всієї батареї.

Особливості вибору BMS-контролерів

Плануючи купити плати BMS, пам'ятайте, що кожен контролер відрізняється за ціною та призначений для акумуляторів певного типу. Щоб вибрати оптимальний пристрій, врахуйте кількість елементів майбутнього акумулятора та тип їх з’єднання, а також визначте точне навантаження. Наприклад, акумулятор на 12В 100Агод із 4х LiFePo4 елементів буде мати схему з’єднання 4S, а акумулятор 24В 100Агод із 8х LiFePo4 елементів — 4S2P. Ця інформація допоможе підібрати потрібний контролер BMS для акумуляторної батареї.

Якщо вам складно підібрати відповідний пристрій, звертайтесь за персональною консультацією до експертів компанії Off-Grid Powerhouse. Вони нададуть відповідь на всі ваші питання, порекомендують відповідні моделі, допоможуть замовити BMS-контролер для LiFePO4 або АКБ іншого типу. Купити товари можна з доставкою до Києва чи будь-якого іншого міста України.

 

Поширені запитання про BMS-плати

 

✅ Які основні функціональні блоки BMS?

BMS, або система управління батареєю, може складатися з багатьох функціональних блоків, таких як: монітор напруги елемента, балансування напруги елемента, монітори температури, автоматичний вимикач та інші.

Існує багато типів інтегральних схем управління батареями. Групування функціональних блоків може значно варіюватися від простого аналогового, що має балансування та моніторинг і вимагає зовнішнього мікроконтролера, до автономного, високо інтегрованого рішення, що працює автономно.

 

✅ Як вибрати правильний BMS для моєї батареї?

Вибір правильного BMS для вашої батареї залежить від декількох факторів:

 • Тип акумулятора. Різні BMS підходять для різних типів акумуляторів (наприклад, літій-іонні, свинцево-кислотні).
 • Напруга та потужність. Впевніться, що BMS підтримує напругу та потужність вашої батареї.
 • Очікувана робоча температура. переконайтесь, що BMS працює в межах температурного діапазону, в якому плануєте використовувати батарею.

 

✅ Як BMS контролює напругу та температуру батарей?

BMS контролює напругу та температуру батарей за допомогою датчиків, розташованих у батарейному пакеті. Він може виявляти перевищення допустимих значень напруги або температури та вживати заходів для запобігання небезпечним ситуаціям, таких як перегрів акумуляторів.

 

✅ Як BMS оцінює стан заряду та стан здоров’я батареї?

BMS оцінює стан заряду та стан здоров'я батареї на основі зібраних даних про струм, напругу, температуру та інші параметри. Використовуючи алгоритми оцінки, BMS визначає поточний рівень заряду батареї та виявляє ознаки старіння чи пошкодження акумулятора.

 

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • DALY SMART BMS Lifepo4 16S 48V 100A (CAN, RS485, RS232, Bluetooth, LCD) BMS-DAL-H16S-100 фото
  Розпродаж
  Новинка
  −39%
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Daly Bluetooth Module BMS-DAL-BL фото
  Новинка
  −10%
  318 грн
  285 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • DALY Smart BMS LiFePo4 4S 12V 40A (Bluetooth + Smart Balancer + Y-cable) BMS-DAL-4S-40-AB4S-BLY фото
  Розпродаж
  Новинка
  −25%
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору