У нашій компанії ви знайдете якісні гібридні інвертори, акумуляторні батареї, сонячні панелі та інше обладнання та комплектуючі. Щоб купити їх, достатньо оформити замовлення онлайн, а потім вибрати спосіб оплати та доставки товару.

Спочатку підберіть продукцію в каталозі Off-Grid Powerhouse, яка вас зацікавила. Після цього оформлюйте замовлення, вказавши таку інформацію:

  • ПІБ.
  • Контактний номер телефона.
  • Місто проживання.
  • За бажанням ви можете залишити коментар для наших менеджерів, які будуть обробляти замовлення.

Способи доставки

Замовляючи обладнання в інтернет-магазині Off-Grid Powerhouse, ви можете скористатися зручним для вас способом доставки:

  • Будь-яке відділення транспортної компанії Нова Пошта на ваш вибір. Вартість доставки визначається індивідуально та відповідно до тарифів перевізника. Коли товар прибуде до відділення, ви можете забрати його особисто. Водночас вже сам перевізник додатково пропонує послугу кур'єрської доставки: Нова Пошта привезе вашу посилку за вказаною в заявці адресою. Однак слід враховувати, що існують обмеження за розміром вантажу. Вирішивши замовити доставку кур'єром, пам'ятайте, що будуть застосовуватись інші тарифи (включно з додатковою оплатою за підйом на потрібний поверх тощо).
  • Самовивіз з нашого складу, розташованого в Києві. Ми готуємо обладнання та комплектуючі, які ви замовляєте в інтернет-магазині Off-Grid Powerhouse. Після цього ви приїдете на наш склад у певний час (за домовленістю з менеджером), щоб забрати замовлення самостійно.

Перед відправкою ми перевіряємо кожен товар. Це дозволяє вам бути впевненими, що обладнання та комплектуючі не будуть мати недоліків і дефектів. Незалежно від обраного варіанту доставки товарів, перевезення вантажів можливе до Києва чи будь-якого іншого населеного пункту України в максимально короткі терміни.

Способи оплати товару

Визначившись із варіантом доставки, ви можете обрати один зі способів оплати нашої продукції. Кожен має свої особливості, тому розгляньмо їх детальніше:

  • Оплата за допомогою післяплати. Передбачається, що ви спочатку отримуєте вантаж і за бажанням оглядаєте його. Оплачувати його потрібно безпосередньо під час отримання: у відділенні транспортної фірми або під час доставки кур'єром Нової Пошти. Зверніть увагу, що оплата після отримання товару передбачає наявність комісії. Її розмір визначається відповідно до тарифів транспортної компанії.
  • Передплата за реквізитами нашого інтернет-магазину. Оформивши замовлення, ви одразу сплачуєте покупку обладнання та комплектуючих. Оплата товару на сайті не передбачає комісій. Платіжні реквізити надасть вам менеджер інтернет-магазину Off-Grid Powerhouse. Він швидко зв'яжеться з вами після обробки замовлення.

Зв'яжіться з нашими експертами в будь-який зручний спосіб, якщо у вас залишилися питання щодо доставки або оплати продукції в інтернет-магазині Off-Grid Powerhouse.