Питання енергетичної автономності та безперебійного живлення об'єктів стають з кожним роком дедалі актуальнішими. Рішенням можуть стати всілякі готові комплекти, до яких входить різне обладнання: починаючи від акумуляторних батарей і закінчуючи BMS-платами або іншими комплектуючими. Все це ви знайдете в каталозі інтернет-магазину Off-Grid Powerhouse.

Ми пропонуємо широкий перелік товарів, до якого входять:

  • Готові рішення — всілякі системи та сонячні електростанції для приватного будинку, а також енергетичної автономності квартир на певний час.
  • Системи накопичення енергії (СНЕ) — акумулятори, призначені для накопичення та зберігання енергії.
  • Інвертори — різні пристрої гібридного типу, які можуть забезпечувати будинок стабільною напругою електромережі.
  • Сонячні панелі — різноманітні класичні (стаціонарні) та портативні моделі.

На особливу згадку заслуговує категорія DIY (Do It Yourself або “зроби сам”). Тут ви знайдете велику кількість різноманітних BSM-плат, корпусів для акумуляторів, батарей LiFePo4 та різних додаткових комплектуючих. Замовляючи їх у компанії Off-Grid Powerhouse, ви зможете зайнятися будівництвом власної системи для ефективного накопичення енергії відповідно до поставленого завдання.

Off-Grid Powerhouse — експерт на ринку енергетичної автономії

Експерти нашої компанії спеціалізуються на вирішенні різних завдань, пов'язаних із забезпеченням енергетичної автономності. Ми пропонуємо як окремі пристрої та агрегати, так і комплексні, максимально збалансовані рішення.

На окрему згадку заслуговують спеціалісти R&D лабораторії (Research and Development). Вони розробляють широкий перелік інженерних рішень для тих клієнтів, які займаються самостійною побудовою СНЕ.

Ми спеціалізуємося на обладнанні, яке призначене для забезпечення енергетичної автономності об'єкта. Це означає, що наші експерти приділяють велику увагу альтернативним джерелам енергії. Йдеться про всілякі сонячні електростанції, поєднані з потужними акумуляторними батареями та іншими пристроями.

Які переваги та користь отримують клієнти Off-Grid Powerhouse

Якщо вас зацікавили системи безперебійного електропостачання, замовити їх можна в нашій компанії. Ми пропонуємо тільки таку продукцію, яка добре зарекомендувала себе у вирішенні поставлених завдань. Водночас ми імпортуємо товари, щоб ви могли розраховувати на найбільш привабливу вартість обладнання.

Замовляючи продукцію в інтернет-магазині Off-Grid Powerhouse, ви можете розраховувати на такі переваги:

  • Гарантія на всі групи товарів.
  • Професійна сервісна підтримка та персональні консультації.
  • Ретельна перевірка кожного пристрою та діагностика його характеристик на сучасному устаткуванні в R&D лабораторії.
  • Зручні способи оплати та доставки, включно з самовивозом з нашого складу в Києві.
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання.

Придбати обладнання в компанії Off-Grid Powerhouse можна з доставкою до будь-якого населеного пункту України. Зв'яжіться з нашими фахівцями, які підберуть і порекомендують найбільш раціональне та збалансоване рішення саме для вашого завдання.